TUNNIPLAAN

TEADUSLAAGRID KEILA LINNAS:

I laager: 29.juuli.-02. august, 7-10 aastastele
II laager: 05.-09.august, 7-10 aastastele

Laagripäevad näevad välja sellised:
Kl 10 kogunetakse Hiirekese Perekeskuse juures ja alustatakse erinevate teadustegevustega. Tegevused toimuvad nii õues kui toas. Kindlasti selga ilmastikule vastav riietus! Kella 11:30 paiku on vahepala ja kell 13:30 lõuna. Pärast söömist toimub veel üks teadustöö ja siis on vaba mängimise aeg kuni kl 16-ni.

Laagri eesmärk on õppida tundma ennast ümbritsevat (elus ja eluta loodust) läbi praktiliste katsete. Igal laagripäeval on oma teema (nt. toiduteadus, elus loodus, vesi jne), millega seoses uurime, mida keegi juba teab ja täiendame teadmisi uute katsetega. Eelteadmised ei ole üldse vajalikud – laager on jõukohane kõigile. Katseteks ja uurimiseks tarvilikud asjad saab juhendajalt. Õpilastel panna selga mugavad riided, mis võivad määrduda. Töö toimub individuaalselt või paaris või väikese rühmana. Õpime meeskonnana töötama (rollide jagamine, vastutus).

Laagrit juhendavad Eliko Kõiv ja Hendrik Parik. Laagris tehakse fotosid ja jagatakse Hiirekese Perekeskuse ja Teadusseikluse Facebookis.

Maksumus ja tasumine:
5-päevase laagri maksumus on 90 eurot ehk 18 eurot päeva kohta ning sisaldab eeltoodud tegevusi, vahepala, vahendeid ja sööki. Sama pere teise lapse on maksumus 70 eurot.
Koha laagris tagab ettemaksu laekumine. Ettemaks 25 eurot tuleb tasuda hiljemalt 01. juuliks Miniko OÜ arveldusarvele EE367700771002870910, selgitusse märkida: “linnalaager, lapse nimi”. Ülejäänud summa palume tasuda hiljemalt laagri esimesel päeval. Laagris mitte osalemise korral ettemaksu ei tagastata, küll aga võib osaleja ise otsida endale asendaja.

Registreerumiseks:
Saada e-kiri aadressile eliko@teadusseiklus.ee ja märgi ära:
– Lapse nimi ja vanus
– Vanema kontaktid
– Võimalikud allergiad/toidutalumatus
– Muu oluline info, mida juhendajad peaksid teadma
– Kui Sa ei ole nõus oma lapse piltide sotsiaalmeediasse postitamisega

Lisainfo: 5354 2379, Eliko Kõiv